Miluje šperky a máte jich doma nespočet, ale nejste si stále jistá, jak je správně sladit dohromady? Je lepší zvolit zlato, nebo bychom měly dát naopak šanci stříbru – či snad obojí? A kolik ozdob je už vlastně moc?

Poradíme vám, jak kombinovat šperky, abyste se cítila dobře a nepřipomínala pouťovou hadačku z ruky…
zlaté náhrdelníky
1.       Také šperk musí být praktický
Vždy byste měla mít v zásobě šperk, který je univerzální a budete ho moci nosit každý den. Z počátku se to možná bude zdát jako jednoduchý úkol, ale brzy zjistíte, že to rozhodně tak není. Šperk, který budete moci bez obav vzít do zaměstnání, na nákupy nebo na pracovní schůzku, by měl splňovat určitá kritéria praktičnosti.
Ideální jsou drobné prstýnky, pecičkové náušnice, ale i vkusné hodinky. V tomto případě platí, že méně je více. Máte-li nějaký oblíbený kousek – náušnice nebo prstýnek – nechte ho vyniknout a už ho s ničím nekombinujte.
stříbrný náhrdelník
2. Slunce šperkům sluší
Pokožka lehce opálená letním sluncem přímo vybízí k nošení výrazných šperků. Bez obav nechte šperk převzít kontrolu nad vaším outfitem a nebojte se vrstvení. Jednoduchý top můžete ozdobit náhrdelníky různých struktur i délek.
Vybírat lze z ohromného množství stylů: Od zlatých řetězů a řetízků až ke korálovým či drobným šňůrkovým náhrdelníkům s přívěsky. Stejně dobře vypadá vrstvení také u náramků. Držte se jednoho stylu a nemůžete sáhnout vedle
robustní náhrdelník
3. Nebojte se barev
V letošním létě se připravte na explozi barev v kombinaci s tradičními tvary, jdoucími daleko do minulosti. Záplava tyrkysové, korálové, citrónové, růžových a zelených odstínů létu vždycky sluší.
Pokud objevíte nějaký ten parádní kousek plný barev, zůstaňte vždy raději u jednoho a ostatní šperky nechte stranou. Výrazně barevné šperky nesnesou konkurenci, snad jen se sladěným lakem na nehty.
 

Jak kombinovat a správně nosit šperky
Ohodnoťte příspěvek