Zdá se Vám, že pro Vás máme nabídku ve stylu královny Koloběžky? Svým způsobem je to pravda. Každý z nás přeci potřebuje někde bydlet, ale někdy je to složitější, než se na první pohled může zdát. Ať už jste student, který nechce bydlet u rodičů, rozvedená žena, která přišla o byt, nebo jste prostě ještě jen nenašli to správné místo, kde byste se chtěli usadit, jistě stále řešíte přihlášení k trvalému pobytu.

balkony

Možná se to zdá jako maličkost, ale jedná se o adresu, na které Vás zastihnou všechna úřední oznámení, která bude uvedena ve všech smlouvách, která bude zajímat každého, kdo s Vámi bude chtít uzavřít jakoukoliv smlouvu. Jistě je možné přihlásit se k trvalému pobytu na městském úřadě, mnoho lidí to tak má, ale není to žádná výhra. Když nemáte své vlastní trvalé bydliště málokterá banka Vám schválí půjčku, nebudete působit důvěryhodným dojmem. Ani Vás budoucí
zaměstnavatel nebude nejspíš nadšený.

Kontaktní adresa vs. trvalé bydliště
Všude se kromě trvalého bydliště uvádí i kontaktní adresa, na které je možné Vás zastihnout. Bohužel kontaktní adresa nebudí tak solidní dojem jako trvalé bydliště, když ho nemáte, působíte zkrátka jako bezdomovec, nebo jako někdo, kdo k tomu má opravdu hodně blízko.

složka

Pomůžeme i Vás

Do takové situace se už dostalo mnoho lidí, a proto tuto možnost řešení nabízíme. Za drobnou měsíční úhradu Vám poskytneme adresu, kterou můžete uvádět a na které Vás zastihnou všechna úřední oznámení, poštu Vám v rámci služby budeme přeposílat na adresu, kde skutečně žijete. Bez ohledu na to, kde skutečně žijete a jak často se stěhujete, budete po úřední stránce působit důvěryhodným dojmem a nebude Vás to stát ani příliš mnoho, výsledná cena se odvíjí od toho, jak dlouho budete naši službu využívat, může to být jen v řádu několika měsíců, ale klidně i několika let.